Konkurs plastyczny

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Legnickim Polu był organizatorem konkursu plastycznego pn. "Nie spalam odpadów - nie truję sąsiadów". Konkurs organizowany w ramach kampanii upowszechniającej ekologiczne palenie w piecach oraz piętnowanie palenia śmieci w piecach domowych. Konkurs adresowany był dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Legnickie Pole.

Prace oceniane były w trzech grupach wiekowych:

- dzieci w wieku przedszkolnym,
- uczniów klasy 0 oraz uczniów szkoły podstawowej klas I-III,
- uczniów szkoły podstawowej od klas IV i gimnazjum.
W konkursie brały  udział prace plastyczne wykonane dowolną techniką w formacie A3.
Prace mogły mieć charakter plakatu reklamowego, zawierać hasła, formy rymowane zgodne z tematyką konkursu.

FUNDATORZY NAGRÓD:
COM-D Sp. z o.o. ul. Poniatowskiego 25 59-400 Jawor
Urząd Gminy Legnickie Pole ul. K. I. Dientzenhofera nr 1

Na konkurs napłynęło łącznie 106 prac

Komisja Konkursowa w składzie
- Magdalena Ryglicka - Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Legnickim Polu
- Dorota Anklewicz-Siczek - Dyrektor Zespołu Szkół Legnickie Pole
- Jolanta Ubysz - Zespół Szkół Legnickie Pole
- Elżbieta Cymbalak – przedszkole Gminne przy Zespole Szkół Legnickie Pole
- Kamila Sochacka - Urząd Gminy Legnickie Pole
nagrodziła:

W GRUPIE WIEKOWEJ DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
1. Miejsce - EMILIA PAWŁÓW


2. Miejsce -
ZUZANNA FESZ


3. Miejsce -
HANNA OCHMAN


Wyróżnienie -
HANNA GRZEŚKIEWICZ


W GRUPIE WIEKOWEJ UCZNIÓW KLASY 0 ORAZ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ KLAS I-III
1. Miejsce - ZUZANNA PIENIĄDZ


2. Miejsce - PATRYCJA DOMAGAŁA


3. Miejsce - HANNA SZMIDT


Wyróżnienie -
KACPER LASOTA


W GRUPIE WIEKOWEJ UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ OD KLASY IV i GIMNAZJUM
1. Miejsce - JOANNA CHOWANIEC


2. Miejsce -
SUZANNE OLEKSYN


3. Miejsce -
KLAUDIA FRĄC


Wyróżnienie -
KINGA WOJTASZEWSKA


w związku z bardzo wysokim poziomem prac plastycznych Komisja postanowiła również przyznać dyplomy za udział w konkursie.

ANTOŚ WIŚNIEWSKI


KASIA ZIELIŃSKA


MAJA MAJCHRZAK


MARTYNA FRĄC


NATALIA TATARUDA


NIKOLA KĘDZIORA


ZOFIA CICHOCKA


AMELIA KĘDZIOR


ROKSANA ZIENKIEWICZ


SEBASTIAN TYLAK


JOANNA URBAŃSKA


KAROLINA CZYŻEWSKA



Wszystkim osobom które brały udział w konkursie oczywiście bardzo gratulujemy.